Registrace

O nás

Společnost AUNIKA se od roku 1992 věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji automobilových zabezpečovacích systémů, auto Hi-Fi a auto-elektro příslušenství. V současné době zastupujeme řadu zahraničních firem zejména z Itálie, Velké Británie, Francie, Švédska a Německa a v nabídce najdete i zboží několika českých a slovenských firem. Mezi naše nejdůležitější zahraniční partnery patří:

Calearo – přední světový výrobce autoantén pro GPS, GSM a autorádia, OEM dodavatel VW, Škoda, Audi, Nissan, Renault, Ferrari....

Macrom - multimediální systémy, navigace, monitory, DVD a autohifi komponenty

TELEFUNKEN - tradiční německý výrobce špičkových autorádií a navigačních systémů

Autosonik – široký sortiment multimédií a autohifi

ACV – příslušenství pro autohifi instalace: plastové adaptéry reproduktorů as autorádií, propojovací adaptéry, instalační materiál, příslušenství pro montáže mobilních telefonů apod.

Mecatron – příslušenství pro autohifi instalace: plastové adaptéry reproduktorů as autorádií, propojovací adaptéry, instalační materiál, příslušenství pro montáže mobilních telefonů apod.

Connect 2 – adaptéry pro OEM autorádia, CD měniče, ovládání autorádií z volantu, externí displeje apod.

STP -izolační materiály pro zlepšení akustických vlastností, potlačení rušivých vlivů a zlepšení tepelně izolačních vlastností

I.M.P. – výrobce konektorů, kabelových ok, izolačních krytů, pojistek a dalších elektro komponentů nejen pro obor autoelektro

C.M.A. (LEAntenne) – autoantény pro autorádia , GSM a GPS

LEB – kompletní sortiment elektromagnetických a pneumatických klaksonů pro osobní dodávkové a nákladní automobily.
 

BEAM – kompletní sortiment elektromagnetických a pneumatických klaksonů pro osobní dodávkové a nákladní automobily.

   

a další.

Naším prvořadým cílem je trvalá spokojenost zákazníků. Z tohoto důvodu se snažíme, aby naprostá většina z téměř 30.000 položek v naší nabídce byla připravena k okamžité expedici. Velkou pozornost věnujeme rovněž technickému vzdělávání našich zaměstnanců, aby byli schopni Vám co nejvíce a nejlépe pomoci s řešením Vašich eventuálních technických problémů či dotazů. Na základě dlouholetých zkušeností s prodejem technických výrobků, je většina nových výrobků před uvedením na trh znovu testována našimi techniky, aby byla zajištěna jejich funkčnost a spolehlivost. Pokud se přesto vyskytnou drobné problémy, poskytujeme kvalitní záruční i pozáruční servis.

Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni. Vaše případné připomínky nebo podněty pro zlepšení naší vzájemné spolupráce velmi oceníme.

Na další spolupráci se těší

Kolektiv AUNIKA Kladno s.r.o.
Copyright by AUNIKA Kladno s.r.o. All rights reserved.

Vytvořil NETservis, redakční systém webredakce e-shop